Angajăm:

Jurist-Colector

Cerinte fata de candidat:
- Studii juridice;
- Cunoasterea la nivel de utilizator al computerului;
- Abilitați de comunicare si mediere a conflictelor;
- Nivel inalt de cultura generala;
- Cunoasterea fluenta a limbilor romana si rusa;

- Constituie avantaj: Experienta in recuperare creante si Disponibilitatea automobilului propriu.

Responsabilitati principale:
- Recuperare datorii pre-judiciar, prin sunete, vizite la domiciliul, la locul de munca al Debitorilor;
- Intocmire cereri si pregatirea pachetelor de documente pentru chemarea in judecata a Debitorilor;
- Reprezentare în instante de judecata.

Oferim:
- Pachet social complet si contract individual de munca;
- Remuneratie atractiva achitata la timp (de 2 ori pe luna), formata din salariu 7000 + % din recuperari;
- Mediu de lucru modern, colectiv tinar si prietenos.

Amplasare oficiu: Chisinau, bd. Moscova 11/1. Program de lucru: Luni-Vineri 09.00 – 18.00.
Detalii despre companie vedeti pe www.creditbun.md
Cei interesati pot trimite CV (obligator cu foto) la adresa e-mail.
Confidentialitatea aplicarilor este garantata.
Numai persoanele selectate vor fi contactate.