SC Complex-Total S.R.L cu sediul central, magazin și depozit pe Bulevardul Dacia 58/12 din Chișinău, este afacerea de succes care a început în anul 2013 și continuă să se dezvolte.

Astfel, recent a început dezvoltarea unei noi ramuri de activitate în domeniul comercializării produselor electrice, Ciment și Sandwich.

Visezi sa te dezvolti intr-o echipa tînără care se bucura de succes?
Vrei o cariera profesională sigură cu posibilitate de avansare?
Atunci te asteptăm in echipa STRAAL.

STRAAL este unul dintre noile magazine care se bucură de succes din segmentul său. Calitatea produselor si deservirii noastre este cheia succesului pentru noi și, prin urmare, atragem constant angajații cei mai talentați. În procesul de lucru apreciem străduința, profesionalismul și eficiența angajatului.

Suntem in cautare de:

Import Manager

Cerinte:
- Căutăm o persoană care are:
- Studii superioare în domeniul economie, finanțe, logistică
- Experiența în domeniu constituie un avantaj
- Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (la nivel de comunicare, corespondență)
- Gândire logico-matematică
- Capacitate de analiză
- Persoană activă, cu inițiativă, orientată către rezultat
- Cunoștințe de lucru în EXCEL

Responsabilități de bază:
- Comunicarea cu furnizorii interni / externi
- Evidența documentației aferente livrărilor
- Evidența stocurilor
- Monitorizarea procesului de import
- Lucrul cu reclamațiile
- Întocmirea rapoartelor interne
- și altele.

Oferim:
- Oficiu confortabil
- Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate
- Posibilitatea de a lucra într-un colectiv ambițios și focusat pe rezultat
- Salariu motivant
- Pachet social complet
- Posibilitatea de a învăţa şi a se dezvolta pe plan professional

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la: ip.cioban@gmail.com   Vizitați site-ul nostru: www.straal.md  şi pagina facebook: https://www.facebook.com/straal.md/