Compania BEMOL este proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil BEMOL în Republica Moldova. În decembrie 2007 BEMOL a deschis primele benzinării si de atunci, şi-a extins reţeaua pe întreg teritoriul Republicii Moldova. Activităţile BEMOL variază de la comercializarea produselor petroliere, la gestionarea magazinelor din cadrul staţiilor BEMOL, 24 din 24 de ore.

ÎCS “Bemol Retail” SRL angajeaza:

Operator la statie de alimentare cu combustibil or.Chisinau, Stauceni, Cricova

Responsabilităţi:
• alimentarea autovehiculelor cu combustibil;
• informarea clientilor despre promoţiile companiei;

Program de munca:
• munca este organizata in schimburi (de zi si de noapte) a cite 12 ore schimb;

Cerinţe fata de candidat:
• disponibilitatea de a lucra in schimbul de noapte;
• studii gimnaziale sau medii de cultură generală;
• persoană disciplinată, cu grad înalt de responsabilitate;
• posedarea limbilor română şi rusă;

Companie ofera:
• incadrare in munca conform legislatiei in vigoare cu pachetul social complet;
• asigurarea cu uniformă;

Persoanele interesate pot apela la nr. de tel. : 022 89 59 60, 079 70 20 94