Angajăm:

Manager Vânzări

Cerințe față de candidat:

  • Dorință mare de lucru și dezvoltare profesională;
  • Studii economice;
  • Cunoașterea la nivel de utilizator al computerului;
  • Abilități de comunicare;
  • Nivel inalt de cultură generală;
  • Cunoasterea bună a limbilor română si rusă;
  • Experiența în calitate de manager vînzări, sau casier/operator ghișeu/consultant/expert credite în cadrul instituțiilor bancare sau de creditare constituie Avantaj.

Responsabilități generale:

  • Consultarea si asistența clienților la completarea cererilor de împrumut,
  • Gestionarea portofoliului de împrumut, urmărirea achitărilor de către clienți.

Oferim:

  • Pachet social complet și contract individual de muncă;
  • Remunerație atractiva, oferită la timp (de 2 ori pe lună), bazată pe salariu + bonus;
  • Mediu de lucru modern, colectiv tînăr și prietenos.

Locul de muncă va fi amplasat în mun. Chișinău, str. Ion Creangă 5/3 (intersectie cu Coca).
Program de lucru: variabil dupa grafic, 5zile/saptamina (L-S).
Cei interesati pot trimite CV (obligator cu foto) la adresa e-mail: creditbun@gmail.com
Confidențialitatea aplicărilor este garantată. Numai persoanele selectate vor fi contactate.

Detalii despre companie vedeti pe www.creditbun.md