Compania Media MAGNAT Grup SRL, cel mai mare importator si distribuitor din Rep. Moldova de produse pentru copii,
terenuri de joaca, productie gonflabila INTEX, si multe alte categorii de marfa de la cei mai renumiţi producători din lume
este în căutarea unui nou coleg:

Merchandiser

Responsabilități principale:
- Experientă la un post similar sau în domeniul vînzărilor - constitue un avantaj; nu este obligatoriu.
- Abilități de comunicare și lucru în grup;
- Orientare spre rezultat;
- Acuratețe, responsabilitate și punctualitate în lucru; obligatoriu.
- Perfecționiștii vor avea și un adaos la salariu.

Ofertă:
- Salariu OFICIAL de la 6000 lei;
- Program de lucru (8.30-17.30, 5 zile/săptămînă); Posibililitare de a solicita volum de lucru de 6zile/sapt.
- Benificiaţi de pachet social;
- Telefon de serviciu;
- Mediu de lucru activ, modern, colectiv tînăr, prietenos.

Vă rugăm să indicați postul dorit și să transmiteți CV-urile pe e-mail: hr@magnat.md
Ulterior persoanele selectate vor fi invitatepentru interviu.