Companie de Comert anunță vacantă poziția de:

Director Financiar

Responsabilități:
- organizarea evidenței financiar-contabile a companiei, conform prevederilor legale în vigoare;
- organizarea și coordonarea structurii departamentului financiar-contabil; stabilirea responsabilităților, obiectivelor și termenelor de realizare a acestora;
- elaborarea si implementarea masurilor de imbunatățire a analizei economico-financiara a întreprinderii;
- analiza eficientei proiectelor realizate in cadrul companiei;
- elaborarea si implementarea politicii fiscale a intreprinderii;
- elaborarea si monitorizarea bugetului intreprinderii;
- realizarea analizelor financiare pentru proiectele inițiate în cadrul companiei;
- organizarea intocmirii rapoartelor pentru conducerea companiei si fondatori.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare de profil;
- experiența de lucru intr-o pozitie similara min.5 ani;
- vorbirea fluenta a limbilor rusă și română;
- calitati personale: proactivitate, initiativa, spirit de echipa.

Oferim:
- remunerare competitivă;
- posibilitatea de a activa intr-o companie în dezvoltare dinamica.

Persoanele interesate sînt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr.comert@gmail.com