O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. UNA din cele mai mari și reputative organizații de creditare nebancară din Republica Moldova cu active de peste 900 mil. MDL, anunță concurs pentru angajare:

Expert Coordonator în Secția Recuperare Datorii

OFERIM:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Salariu atractiv și prime
• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/ 1 zi lucrătoare
• Loc de muncă în oficiu modern din centrul capitalei
• Alte facilități

CERINȚE:
• Studii universitare în domeniul juridic
• Experiența de muncă în același domeniu
• Permis de conducere categoria B
• Buna cunoaștere a limbii române, limbii ruse
• Buna cunoaștere a Microsoft Office
• Abilităţi excelente de comunicare
• Capacitatea de a lucra în echipă
• Abilităţi de rezolvare eficientă a problemelor
• Abilităţi de organizare şi planificare
• Capacitate de analiză şi gândire strategică

RESPONSABILITĂȚI:
• Participarea şi reprezentarea Companiei în toate instanțele judiciare/în fața executorilor judecătorești privind gestionarea portofoliului de credite problematice în scopul recuperării creanțelor
• Evidenţa cauzelor/dosarelor aflate în portofoliu și etapa de lucru a acestora (judiciară, executare, etc.)

Ești responsabil, disciplinat și onest, aplică CV-ul cu poză la: mvirlan@gmail.comhr@easycredit.md     078451111   cu specificarea „Expert Coordonator în Secția Recuperare Datorii”