Compania „Panilino” SRL, este unul dintre liderii producători de produse de patiserie de pe piața din R. Moldova remarcați prin calitate și inovație. Experiența de 17 ani ne-a permis să creăm cele mai rafinate și gustoase produse de cea mai înaltă calitate, iar acum ne extindem și pe piața din Uniunea Europeană.

Vino să faci parte din echipa Noastră! Angajăm!

Merchandiser

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul: economic, marketing, reprezintă un avantaj;
  • Experiență  într-o funcție similară minim 1 an;
  • Cunoașterea standardelor seriei ISO;
  • Cunoașterea limbii române și ruse - avansat, engleze - nivel utilizator.

Responsabilități:

  • Aranjarea produselor pe rafturi conform planogramei companiei;
  • Elaborarea Rapoartelor ;
  • Participarea la organizarea degustaţiilor,
  • Fotografierea rafturilor;
  • Evidenşa stocurilor si a termenilor de valabilitate a produselor.

Oferim:

  • Dezvoltare personală și profesională continuă;
  • Instruire ăn domeniu;
  • Salariul motivant+ bonusuri de performanţă;
  • Abonament transport public;
  • Abonament telefonie mobilă.

Persoanele interesate sunt rugate de a:
- transmite CV-ul la adresa electronică: liliana.adam@panilino.md   , cu specificarea funcției pentru care aplică;
- ne contacta la nr. de telefon: (+373) 767001487/ (022) 479-013;
- ne vizita pe adresa: mun. Chişinău, str. Uzinelor, 17/2.