BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A.
anunţă concurs pentru postul vacant de:

Manager relatii clienti Departamentul Large Corporate

Beneficiile pe care le oferim:
• Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
• Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
• Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
• Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
• Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
• Salariu fix + alte avantaje financiare;
• Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30 - 17:30).

Responsabilităţi:
• Atragerea clienţilor în Bancă, precum şi menţinerea clienţilor corporativi existenţi, prin asigurarea serviciilor de înaltă calitate;
• Stabilirea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii corporativi, corespondenţa cu clienţii corporativi ai Băncii;
• Formarea, gestiunea şi prezentarea dosarelor de produse pentru clienţii corporativi organelor de decizie, monitorizarea derulării relaţiei contractuale cu clienţii.

Experienţă profesională:
• Experienţa de munca în sistemul bancar minim 2 ani;
• Cunoaşterea produselor si serviciilor bancare;
• Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint;
• Cunoaşterea limbii române, ruse şi engleze;
• Cunoaşterea limbii franceze va constitui un avantaj;
• Studii superioare cu profil economic.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 337