Firma de Audit „Ecofin-Audit-Service” SRL angajează:

Agent vânzări

Responsabilități funcționale:
- Căutarea activă a noilor clienți și atragerea acestora;
- Întocmirea și expedierea ofertelor comerciale;
- Oferirea de consultații clienților în vederea alegerii produselor potrivite;
- Întocmirea și încheierea contractelor;
- Administrarea bazei de date a clienților.

Cerințe față de candidat:
- studii superioare (în economie, management, marketing);
- experiența profesională (în domeniul vânzărilor);
- cunoașterea obligatorie a limbii ruse și a limbii de stat;
- competențe de elaborare și implimentare a măsurilor de stimulare a vânzărilor.

Condiții de muncă și de remunerare:
- program de muncă: full-time, de la 08:00 până la 17:00;
- salariu stabil + %;
- pachet social;
- acces la rețeaua de telefonie corporativă.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: ecofin@ecofin.md  sau să ne contacteze la unu din numerele de telefon: 069070597, 068020080, (+373 22) 27-26-73.