Spitalul International Medpark, primul spital privat multidisciplinar din RM angajeaza:

Consilier medical - servicii medicale Medpark

Responsabilități
• Promovarea imaginii și a noilor servicii ale spitalului International Medpark la medici specialiști și lideri de opinie în domeniul sănătății;
• Pregătirea săptămânală a planurilor de vizite şi activităţi;
• Realizarea numărului de vizite și a targetului de vânzări stabilit
• Raportarea zilnică a activității către managerul de departament;

Cerințe
• Absolvent al USMF N. Testemițanu
• Experiență anterioară în vânzare sau promovare medicală de minim 2 ani;
• Excelente abilități de comunicare, prezentare și relaționare;
• Orientare către client;
• Bune abilități de prezentare și promovare a serviciilor spitalului;
• Atitudine pozitivă și orientare către rezultate;
• Cunoștințe operare PC;
• Cunoașterea limbii română și rusă la perfecție, engleza (prezintă un avantaj);
• Deținerea automobilului propriu prezintă avantaj.

Beneficii oferite
• Lucru în unicul spital privat, multidisciplinar cu capital străin din țară, care activează pe baza unor standarde internaționale, alături de o echipa tânăra de profesioniști
• Pachet salarial motivant corespunzător performanței individuale conform Legislației RM;
• Programe de pregătire profesionale
• Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md  (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.