Compania ADENOSAR specializată în transport auto international angajează:

Manager logistică

Responsabilități:
- Planifică, execută și coordonează activitațile legate de transport (planificare încărcări, asigurare acte necesare, rute, livrări în intervalele orare prestabilite);
- Primirea și prelucrarea comenzilor de transport;
- Asigurararea actelor necesare pentru circulatia legală pe drumurile publice a transportului direcționat;
- Coordonează și supravegheză rutele conducatorilor auto;

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare;
- Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză;
- Nivel ridicat de responsabilitate și acuratețe;
- Spirit analitic, minte ageră și rezistență la stres;
- Experiență de muncă în poziție similară va constitui un avantaj, dar nu este obligatorie;

Oferim:
- Salariu atractiv;
- Cursuri /programe de perfecționare;
- Posibilitate de creștere;
- Condiții favorabile de muncă într-un mediu stabil și plăcut;
- Programul de muncă: 09,00 – 18,00, 5 zile/săpt;

Așteptăm CV-ul Dvs la adresa: prohr.md@gmail.com
Pentru detalii apelați la numărul de telefon: 068 055 639