Agenția Muncii cu Licența Seria A MMII Nr. 055324 este o agenție de recrutare și plasare a forței de muncă în Uniunea Europeană. Recrutăm candidați din toate localitățile Moldovei, dispunând de o paletă largă de oferte de muncă.

Manager vînzări

Responsabilități:
- Încheierea contractelor;
- Promovarea ofertelor noi de muncă a companiei;
- Organizarea procesele de recrutare, selectare, angajare a candidaților în cîmpul muncii;
- Elaborarea strategiilor de recrutare;
- Participarea la traning-uri de instruire organizate în cadrul companiei sau în exterior.

Cerințe:
- Studii superioare;
- O bună exprimare verbală în limba română, rusă;
- Gândire pozitivă și entuziasm;
- Abilităţi de organizare și planificare;
- Capacitatea de a lucra sub presiune, responsabilitate, agilitate și inițiativă.

Oferim:
- Salariu si bonusuri fără întîrzieri în dependență de rezultatele obținute;
- Creștere profesională;
- Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă;
- Traininguri în Europa.

Dacă te regăsești în această descriere, atunci expediază CV-ul tău cu o poză la adresa: europersonal.moldova@gmail.com