Agenția Muncii cu Licența Seria A MMII Nr. 055324 este o agenție de recrutare și plasare a forței de muncă în Uniunea Europeană. Recrutăm candidați din toate localitățile Moldovei, dispunând de o paletă largă de oferte de muncă.

Recrutor (cu sau fără experiență)

Ești candidatul perfect dacă:

  • Iți vine în mod natural să-i ajuți pe ceilalți cu zâmbetul pe buze;
  • Iți face plăcere să vorbești la telefon și legi cu ușurință relații;
  • Iți place să lucrezi într-o echipă dinamică;
  • Știi să negociezi și, de obicei, reușești să obții ceea ce-ți propui;
  • Ești spontan și pasionat de social media.

Descrierea jobului și ce ar trebui să faci:

  • Sa preiei apelurile din partea candidaților și să le oferi informații despre ofertele de muncă;
  • Să efectuezi diferite schimbări pe contul candidaților.

De la tine asteptăm:
- Onestitate, interes și entuziasm;
- Studii superioare sau în desfășurare;
- Sa știi să editezi un text în Word.

Iți oferim un pachet salarial corespunzător, asigurare medicală + abonament telefonie mobilă - voce și date.

Dacă te regăsești în această descriere, atunci expediază CV-ul tău cu o poză la adresa: hr.birjamoldova@gmail.com