Activam pe piață în domeniul livrării, instalării și întreținerii sistemelor de securitate din Republica Moldova si avem  nevoie CÎT MAI URGENT de:

Manageri vînzări

DACĂ:
- ești ambițios, activ și tinzi spre performanță;
- vrei să-ți atingi scopul, dezvoltîndu-te și devenind din ce în ce mai bun în ceea ce faci;
- visezi să devii un adevărat specialist în vînzări;
- înveți rapid lucruri noi și ești pregătit să-ți aplici cunoștințele în practică;
atunci cu siguranță îți va trezi interesul oferta noastră!

ȘI DACĂ:
- ai mai activat în domeniul vînzărilor și vrei să te dezvolți în continuare în această direcție;
- nu te sperie provocările pe care le vei avea de înfruntat în calea ta spre succes;
- ești pregătit să urmezi sfaturile unor mentori cu experiență;
- dorești să crești și să de dezvolți alături de companie;
atunci expediază-ne chiar acum CV-ul!

RESPONSABILITĂȚILE tale vor fi:
- să oferi consultații de calitate clienților;
- să realizezi vînzări ale produselor de securitate.

Îți oferim o șansă unică să devii un adevărat specialist în vînzări, dar și:
- un post de muncă în cadrul unei companii ce privește viitorul cu încredere;
- instruire din contul companiei cu atestare ulterioară;
- susținerea unor mentori cu experiență care te vor ajuta să te integrezi mai rapid la noul loc de muncă;
- un sistem transparent de remunerare a muncii cu posibilitatea de a obține bonusuri chiar din prima lună de angajare;
- traininguri corporative în domeniul artei vînzărilor și diverse traininguri externe;
- oportunități reale de carieră și creștere a venitului personal;
- și, lucrul cel mai important, grijă pentru tine și familia ta.

Ți-am trezit interesul?
Dacă da, expediază CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: hr@victiana.md