Angajăm:

Programator de software

Scopul general al postului: titularul postului va dezvolta, implementa şi va oferi asistenţă pentru sisteme informatice.

Studii: superioare în domeniul IT.

Responsabilităţi:
• Dezvoltarea sistemelor informatice noi și modernizarea celor aflate în utilizare.
• Asigurarea asistenței funcționale şi informaţionale a sistemelor informatice implementate.

Cerinte:
• PHP (Object Oriented)
• MySQL
• Laravel Framework
• HTML, CSS
• JavaScript/jQuery

Prezintă un avantaj:
• Rest API
• Git
• Vue JS
• React JS
• Administrare Apache, Nginx, MySQL pe Linux și Windows

Abilități:
• Orientare spre sarcină, organizare, putere de concentrare, spirit practic;
• Abilităţi de rezolvare a problemelor, implicare şi dorinţă de dezvoltare personală, capacitate de a lucra in echipă.
• Capacitate de a înţelege şi a dezvolta cod străin.
• Organizare, seriozitate, atenţie la detalii.
• Abilităţi de soluţionare a problemelor, implicare şi dorinţă de dezvoltare personală.
• Minim 1 ani de experienţă într-o poziţie similară.

Aptitudini/comportamente:
• Responsabilitate, receptivitate la idei noi, obiectivitate, loialitate, tendinţă către dezvoltare profesională continuă, disciplină.

Beneficii:
• Salariu competitiv;
• Pachet social;
• Orar: luni-vineri, 8.30-17.00.

Contact: CV-ul va fi expediat la adresa: office@molddata.md , cu indicarea funcției vizate. Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu. Tel: 022 78 27 36.