“MISO – TEXTILE” SRL, întreprindere specializată în fabricarea huselor pentru mobilă, unul dintre principalii furnizori și parteneri ai companiei IKEA, anunță ofertă de angajare pentru funcția vacantă

Manager analiza și raportare

Specialistul va fi responsabil de analizarea datelor generale ale producerii, de centralizarea informațiilor cu referință la un minut de producere (compania produce huse pentru mobilier).

Responsabilități cheie:

  • Prelucrarea datelor pentru perfectarea calitativă a rapoartelor
  • Intocmirea rapoartelor, analize si sinteze solicitate de către superiorii săi
  • Procesarea și centralizarea datelor
  • Dezvoltare de rapoarte lunare/săptamînale/zilnice
  • Cooperare cu programatorul companiei in procesul de automatizare a rapoartelor
  • Monitorizarea indicatorilor de performanță (KPI, stabiliți in companie

Cerințe:

  • Studii superioare finisate (profil economic sau matematic)
  • Experiență de muncă în poziții similare – min.2 ani
  • Cunoștințe avansate de operare MS Office (in special Excel si Access)
  • Capacitate dezvoltată de analiză și sinteză
  • Persoana punctuală și responsabilă
  • Gîndire logică și structurată
  • Capacitate de invațare rapidă și concentrare
  • Grad înalt de autoorganizare și planificare a muncii
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor române, ruse, engleze la nivel avansat

Noi oferim:

  • Salariu competitiv și motivant!
  • Posibilități de dezvoltare profesională și oportunități de avansare în carieră
  • Stil de conducere democratic și investiții în dezvoltarea colaboratorilor!
  • Un mediu de lucru respectuos într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău

Dacă corespundeți cerințelor și vă place oferta noastră, asteptăm un CV cu o poza recentă pe adresa ina.burciu@misotextile.com  pînă pe data de 16.11.2018. Indicați în subiectul mesajului denumirea funcției.