Angajăm:

Contabil

Creditplus este o companie modernă în continuă dezvolate, iar angajații noștri sunt forța motrice a afacerii noastre. În principalele sale domenii de activitate, compania se plasează printre liderii raiting-urilor preferințelor de cooperare.
Suntem o companie care se dezvoltă dinamic, care oferă oportunitatea creșterii în carieră angajaților noștri.
Procesele organizate calitativ permit utilizarea eficientă a resurselor interne, ceea ce duce la o creștere rapidă.

Noi oferim:

  • Salariu atractiv și achitat la timp.
  • Program de muncă: 5/2 de la 09:00 pînă la 18:00.
  • Oficiu situat în sectorul Botanica.
  • Echipă unită și birou modern.

Responsabilităţi principale:

  • Evidența contabilă.
  • Efectuarea operațiunilor bancare.
  • Procesarea documentației primare.

Cerinte:

  • Studii superioare de profil.
  • Cunoștințe de bază a limbii engleze.
  • Bune cunoștințe de utilizare a 1C.

Rugăm candidații interesați sa ne expedieze CV-ul la adresa hr.moldova@creditplus.ru