Angajam:

Depozitar-completator

Cerințe:
- experiență de cel puțin 1 an în cadrul unui depozit;
- cunoștințe bune de operare PC (cunoașterea programului 1C);
- responsabilitate;
- punctualitate;
- capacitate de autoorganizare;
- asiduitate;
- rezistență la stres;
- abilități de lucru în echipă.

Responsabilități:
- organizarea lucrărilor operative de încărcare și descărcare în depozit;
- controlul stocurilor, recepționarea și eliberarea mărfurilor, realizarea inventarierilor;
- selecția mărfurilor;
- emiterea chitanțelor de primire a mărfurilor în programul 1C, permutarea mărfurilor, întocmirea și prezentarea dărilor de seamă;
- scanarea, sortarea și recepționarea mărfurilor conform facturilor;
- gestionarea documentelor în programul 1C.

Oferim:
- salariu stabil și plătit la timp;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- condiții de muncă confortabile;
- program de lucru: 9.00-18.00 (de luni pînă vineri).

Locația postului: or. Chișinău.

Expediați CV-ul la adresa electronică: betamedicasrl@gmail.com