Angajăm:

Tehnolog secția producere bomboane de ciocolată

Cerințe față de candidat:
- studii superioare sau medii profesionale la specialitatea „Tehnolog alimentație publică”;
- experiența în domeniu este o condiție obligatorie;
- cunoașterea tehnologiei de fabricare a produselor de ciocolată (ciocolată, bomboane);
- abilități de elaborare a condițiilor tehnice, rețetelor, fișelor tehnologice;
- experiență în conducerea unui colectiv;
- creativitate, responsabilitate, punctualitate, orientare către rezultate;
- cunoașterea cerințelor tehnice înaintate față de materia primă, materialele și produsele finite.

Responsabilitățile postului:
- organizarea desfășurării neîntrerupte a activității de producție;
- elaborarea și punerea în fabricație a produselor noi;
- elaborarea documentelor tehnologice;
- controlul calității produselor fabricate la toate etapele procesului de producție;
- reducerea consumului de materie primă și de materiale;
- scăderea consumului de muncă neproductiv;
- creșterea calității producției fabricate.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu motivant (plătit la timp);
- condiții bune de muncă;
- oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- pachet social integral.

Condiții de muncă:
- program de lucru: 08.00-17.00 (de luni pînă vineri);
- utilaj modern;
- mediu de lucru plăcut;
- colectiv unit.

Locația postului: mun. Chișinău, s. Dumbrava (transportul angajaților din centrul capitatei pînă la locul de muncă și retur).

Rugam sa expediati CV-ul dumneavoastra cu fotografie la adresa iuhal555@gmail.com  indicand in subiectul scrisorii "tehnolog" (CV-urile fara fotografie nu se vor lua in considerare).

Important! Inainte de a expedia CV-ul, cititi cu atentie cerintele jobului si asigurati-va ca calitatile dumneavoastra personale si profesionale corespund cu cele specificate de noi.
Astfel, veti economisi timpul nostru si al vostru. Multumim anticipat!