Îți oferim șansa să te afirmi pe plan profesional!

Compania „AMTA-TIS” deține un loc de frunte în prestarea serviciilor și vînzarea echipamentelor de igienizare pentru întreprinderi.

Din 2001 stabilim standardele de calitate pe piața Republicii Moldova.

Manager vînzări

Dacă ești o persoană flexibilă cu înfățișare plăcută, dacă ești sociabil și te înțelegi ușor cu oricine, dacă ești capabil să porți răspundere pentru lucrul pe care îl faci expediază-ne CV-ul tău și vino să lucrezi alături de noi în calitate de manager de vînzări.

Oferim:
- salariu fix + % (net);
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social;
- oportunități de dezvoltare profesională (instruiri, traininguri).

Responsabilități principale:
- încheierea contractelor;
- oferirea de consultații clienților;
- căutare activă a clienților;
- recepționarea și prelucrarea comenzilor;
- stabilirea relațiilor de lungă durată cu clienții.

Cerințe:
- studii superioare;
- experiență în vînzări;
- cunoașterea și experiența practică de folosire a limbilor rusă și română.

Știți ce vă doriți și ce puteți oferi? Aveți toate abilitățile necesare, dar nu aveți experiență? Nu ezitați, contactați-ne!