Compania internațională INOXPA SOLUTIONS specializată în producere și automatizare tehnologică angajează:

Magaziner / Responsabil depozit / 7000 lei

Responsabilități:
- Gestionarea bunurilor aflate la depozit;
- Evidența stocurilor și inregistrarea intrării / eliberării mărfii;
- Interacțiunea productivă cu alte departamente (contabilitate, producere, vînzări);
- Organizarea si realizarea inventarierii periodice;

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare de profil;
- Experiență de muncă în poziție similară cel puțin 2 ani;
- Cunoștințe de gestionare a bazei de date 1C ;
- Cunoașterea limbilor română și rusă, engleza – va constitui un avantaj;
- Nivel ridicat de responsabilitate și acuratețe;

Oferim:
- Salariu atractiv și bonusuri motivaționale;
- Condiții favorabile de muncă într-un mediu stabil și plăcut;
- Localizare: Ciocana, str. Maria Dragan
- Programul de muncă: 09.00 – 18.00 5 zile/săpt;

Așteptăm CV-ul Dvs la adresa: prohr.md@gmail.com
Pentru detalii apelați la numărul de telefon: 068 055 639