Angajăm:

Vînzător consultant showroom cu mărfuri de uz casnic

Responsabilități:
- oferirea de consultații cumpărătorilor cu privire la produsele oferite spre vînzare;
- respectarea celor mai înalte standarde de deservire;
- pregătirea mărfurilor pentru vînzare;
- abordare creativă la expunerea mărfurilor pe raft pentru a asigura creșterea vînzărilor;
- respectarea politicii și a standardelor mărcii comerciale cu privire la merchandising;
- controlul existenței mărfurilor în sala de vînzare;
- ambalarea și prezentarea atractivă a mărfurilor;
- menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă;
- efectuarea vînzărilor cu utilizarea aparatului de casă.

Cerințe:
- atitudine amabilă și binevoitoare, aspect fizic îngrijit;
- abilități excelente de comunicare, vorbire corectă;
- responsabilitate și onestitate;
- spirit de inițiativă, dinamism și creativitate;
- experiența anterioară în domeniul comercializării produselor similare este binevenită.

Oferim:
- instruire;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- program de lucru: 9:30-20:00 (în ture);
- salariul mărimea căruia va fi stabilită pe baza rezultatelor interviului;
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit;
- oportunități de carieră.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: marketing@2goose.md