“MISO – TEXTILE” SRL, întreprindere specializată în fabricarea huselor pentru mobilă, unul dintre principalii furnizori și parteneri ai companiei IKEA, anunță ofertă de angajare pentru funcția vacantă

Manager calitate

Dacă îți place domeniul managementului calității, vreai să avansezi în acest domeniu, vreai să studiezi și să implementezi standarde noi, compania Miso textile este ceea ce cauți!

Responsabilități cheie:
• Coordonarea și controlul implementării sistemului de calitate in lanțul de aprovizionare a întreprinderii
• Identificarea abaterilor de la cerințele standardului
• Îndeplinirea documentației necesară conform cerințelor standardului;
• Asigurarea respectării prevederilor standardului în întreprindere;
• Organizarea pregătirii întreprinderii pentru auditul de certificare
• Menținerea și îmbunătățirea sistemului pe baza continuă.

Cerințe:
• Experiență în implementarea și menținerea unui sistem de calitate tip ISO 9001, HACCP etc
• Dorință de a învăța un sistem nou în domeniul asigurării calității!
• Studii superioare relevante.
• Abilități de comunicare dezvoltate și orientare spre rezultat!
• Experiența similară într-o companie de producere va constitui un avantaj!
• Cunoașterea limbilor române, ruse și engleza la nivel avansat.

Noi oferim:
• Instruirea garantată din partea companiei!
• Salariu competitiv și motivant!
• Posibilități de dezvoltare profesională și oportunități de avansare în carieră!
• Stil de conducere democratic

Dacă corespundeți cerințelor și vă place oferta noastră, așteptăm un CV la adresa ina.burciu@misotextile.com    pînă pe data de 23.11.2018. Pentru detalii puteți apela la N telefon 079908111. Indicați în subiectul mesajului denumirea funcției.