“MISO – TEXTILE” SRL, întreprindere specializată în fabricarea huselor pentru mobilă, unul dintre principalii furnizori și parteneri ai companiei IKEA, anunță ofertă de angajare pentru funcția vacantă

Programator 1C

Responsabilități cheie:

  • Implementarea programelor conform caietului de sarcini;
  • Proiectarea structurii de date, arhitectura bazelor de date;
  • Automatizarea procesului de producție;
  • Automatizarea depozitului;
  • Crearea de documente și rapoarte interne;
  • Interacțiunea 1C cu alte sisteme;
  • Export si import date din alte baze.

Cerințe:

  • Experiența in domeniul programării 1C v.8;
  • Cunoașterea componentelor si mecanismelor de lucru platforma 1C;
  • Automatizarea întreprinderilor prin intermediul platformei 1C.

Vor constitui avantaj:

  • Cunoașterea altor limbaje (SQL, VB, ș.a.);
  • Experiența practică în proiecte de integrare a sistemelor în baza 1C.

Noi oferim:

  • Salariu competitiv și motivant;
  • Posibilități de dezvoltare profesională;
  • Stil de conducere democratic și investiții în dezvoltarea colaboratorilor;
  • Un mediu de lucru respectuos într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău.

Dacă Dvs. corespundeți cerințelor și vă place oferta noastră, așteptam un CV pe adresa ina.burciu@misotextile.com  până pe data de 23.11.2018.
Indicați în subiectul mesajului denumirea funcției.