Compania internațională angajeaz:

Operator Call Center

Responsabilități:
- clasificarea clienților companiei și contactarea telefonică a lor pe baza unui model (script) elaborat;
- utilizarea bazei de date cu clienți a companiei;
- lucrul cu CMR (completarea dărilor de seamă privind activitatea desfășurată).

Cerințe față de candidat:
- fluență în limba română;
- cunoașterea limbii ruse este binevenită;
- bune cunoștințe de operare PC.

Calitățile necesare unui candidat potrivit:
- disciplină, responsabilitate, asiduitate;
- atitudine pozitivă;
- dorință de a face parte dintr-o echipă tînără ce se dezvoltă într-un ritm rapid.

Compania oferă:
- salariu motivant de cel puțin 5 000 lei + bonus;
- pauză de 10 minute la fiecare oră de lucru;
- un birou confortabil;
- sediul situat în cartierul Sculeni (accesibil cu transportul public din orice sector al capitalei, cu magazine și cafenele amplasate în imediata apropiere);
- stagii de practică și instruire;
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tînără și unită;
- ceai și biscuiți din partea companiei;
- program de lucru: 9.00-18.00 (cu pauza de masă de o oră), 5 zile lucrătoare pe săptămînă.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: marketing@agriproiectco.md  specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați.

Pentru mai multe detalii apelați: 079-902-074.