Post vacant:

Digital Marketer

În cadrul showroom-urilor de mobilă italiană HomeItaly și Bucătăria Mea

Responsabilități
1. Promovarea online a mărcilor HomeItaly, Bucătăria Mea
2. Administrarea și dezvoltarea conturile de social media, crearea de content
3. Întreținerea și dezvoltarea site-urilor web ale companiei
4. Crearea campaniilor promo și măsurarea rezultatelor pentru Facebook și Instagram
5. Realizarea de bannere și anunțuri text pentru Google Adwords
6. Crearea de materiale PR ( ocazional )
7. Studierea tendințelor de piață și a concurenței
8. Dezvoltarea bazei de date a clienților, segmentarea acesteia și elaborarea de strategii de comunicare pentru fiecare segment

Cerințe/competențe
1. Studii finisate în domeniul Marketing, PR sau Comunicare
2. Experiență în domeniul de marketing online și anume crearea de campanii, gestionare buget, măsurarea rezultatelor.
3. Abilități de editare grafică Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
4. Abilități de comunicare scrisă, dar si verbală
5. Persoana creativă, organizată, curioasă, automotivată, cu inițiativă și simț estetic dezvoltat
6. Abilități de lucru individual, dar și în echipă.
7. Disponibilitate pentru program full-time

Beneficii
1. Salariu 500 euro, care va creste în timp în funcție de performanță
2. Angajare oficială + pachet social
3. Mediu de lucru confortabil în oficiu amplasat în centrul orasului și într-o o echipă prietenoasă.
4. Participarea la evenimente din industrie.

Persoanele interesante sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de email hr.homeit@gmail.com