HOMEITALY angajează:

Designer de Interior

Ești talentat, creativ și ai pasiunea designului interior? Atunci te așteptăm să faci parte din echipa noastră în funcția de Designer de Interior!

Te așteaptă un salariu atractiv format din salariu + bonusuri în dependență de performață, o echipă tînără și dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu de lucru plăcut unde vei avea oportunități de a te dezvolta.

Cerinte față de candidat:
- Studii superioare finalizate în Design, Arhitectură.
- Experiență în realizarea de proiecte de design interior, de la măsurari pînă la randare.
- Experiența în vânzări consultative;
- Cunoașterea avansata a programelor/softurilor grafice din domeniu
- Cunoșterea și vorbirea fluentă a limbilor româna și rusa;
- Abilități tehnice (măsurători, viziune în spațiu);
- Pasiune pentru vânzari și design-ul interior;
- Abilități de organizare și negociere;
- Persoana disciplinată, organizată, comunicabilă;

Responsabilități:
- Cunoașterea pe deplin a gamei de produse și servicii oferite de companie și a portofoliului de produse
- Intelege nevoile clientului si ale spatiului si propune solutii profesioniste functionale, estetice, adaptate bugetului clientului;
- Negocierea contractelor și gestionarea întregului proces comercial cu clienții proprii;
- Deplasare la clienți pentru măsurători;
- Urmareste derularea lucrarilor.

Beneficii:
- Un salariu fix + bunusuri în funcție de performanță
- Participarea la evenimente din domeniu
- Angajare oficială + pachet social
- Condiții confortabile de muncă în cadrul salonului de mobilă Home Italy
- Activitate într-o echipă tânară și prietenoasă;
- Posibilități de dezvoltare personala și profesionala.

Program de lucru:
Luni – Sîmbătă – 10:00 – 18:00

Dacă ești interesat, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail: hr.homeit@gmail.com