Compania UNGAR SRL este producător direct a celor mai gustoase produse de cofetărie COLIBRI din anul 1997.

Rețetele tradiționale și exclusive,

profesionalismul înalt, abordare creativă, dragoste față de meserie

Vă prezintă mai mult de 100 de denumiri de produse,

 care au fost îndrăgite de noi toți

VĂ INVITĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ:

Cofetar/ patiser de la 6 000 - 15 000 MDL

ANGAJĂM  COFETARI / PATISERI  și AJUTOR DE COFETAR în următoarele procese:
- ornarea / decorarea toturilor de bază;
- înclierea;
- prigătirea blaturilor;
- prigătirea aluatului / pandișpanului;
- prigătireа cremurilor.

RESPONSABILITĂȚI:
1.  Pregătirea, ornarea articolelor de patesărie (torturi, prijături) conform standartului tehnologic;
2.  Producerea semifabricatelor în corespunde cu standart / fișa tehnologică;

CERINȚE:
- acuratețe, responsabilitate, abilități de muncă.
- Studii de profesie, cursuri - PREFERABIL.
   NOI  INSTRUIM !!! :)
 Capacitatea de a munci în echipă.

OFERIM salariul lunar:
- de la  6 000 MDL( netto) - dacă sunteți persoana fără experiență;
- de la 7 000 -  15 000 MDL (netto) - dacă sunteți persoana cu experiență.
Program de lucru pe schimburi:    2/2 în  tura de zi ( 2 zile lucrați / 2 zile de odihne),   8.00 - 19.00 .

Tel / mob 0 68 99 777 8

  Ne aflăm:
-  Chișinau , Poșta Veche (str. Socoleni 31 А)

La noi puteți să ajungeți:
- Cu autobus № 10, № 26, № 28 ;
- Cu rutiera № 162,  № 134, № 186

Contacte:
hr@colibri.md      068 99 777 8