“MISO – TEXTILE” SRL, întreprindere specializată în fabricarea huselor pentru mobilă, unul dintre principalii furnizori și parteneri ai companiei IKEA, anunță ofertă de angajare pentru funcția vacantă

Manager logistică

Responsabilități cheie:
∙ Planificarea necesarului de intrări de materiale
∙ Urmărirea comenzilor de materiale si organizarea transportării lor.
∙ Coordonarea operațiunilor de import
∙ Verificarea documentelor însoțitoare ale mărfurilor
∙ Administrarea portofoliului de furnizorilor externi si transportatori

Cerințe:
· Gândire logică și structurată
· Cunoștințe de operare MS Office (Excel)
· Experiență într-o poziție similară
· Abilități bune de planificare și autoorganizare
· Atenție la detalii, capacitate de analiză si sinteză
· Cunoașterea obligatorie a limbilor române, ruse, engleze

Noi oferim:
· Salariu competitiv
· Posibilități de dezvoltare profesională și oportunități de avansare în carieră
· Un mediu de lucru plăcut într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău

Dacă corespundeți cerințelor și vă place oferta noastră, așteptăm un CV pe adresa ina.burciu@misotextile.com  pînă pe data de 22.1018. Indicați în subiectul mesajului denumirea funcției.