Angajam:

Operator in salon floristic

Dacă tindeți să fiți mereu la înălțime, dacă doriți să faceți parte dintr-o echipă de oameni creativi și să vă dezvoltați pe plan profesional, dacă vă place să faceți mai frumoasă lumea din jur atunci s-ar putea ca anume Dvs. să fiți cel pe care îl căutăm!

COMPANIA OFERĂ:
- lucru intr-un oficiu comfortabil, pe adresa Alexandru cel Bun, 57;
- remunerare motivantă (salariul inițial va fi stabilit pe baza rezultatelor interviului);
- modificarea salariului în funcție de performanțele obținute;
- program de lucru flexibil: 3 zile lucrătoare urmate de 3 zile de repaus;
- pachet social;
- angajare oficială în cîmpul muncii.

RESPONSABILITĂȚI:
- primirea si ghestionarea apelurilor;
- intrevederea cu clientii;
- prelucrarea comenzilor;
- inregistrarea comenzii clientului, in caz de necesitate;
- preluarea apelurilor telefonice non-spot, răspundeți la jivochat în permanență;
- informarea clientilor despre reducerile companiei si ofertele acesteia.

CERINȚE:
- abilitatea de a se adapta în situații dificile
- dorință de a obține performanțe în domeniu;
- cunoștințele în utilizarea programelor MS Office (Word, Excel) reprezintă o condiție OBLIGATORIE;
- înțelegerea profundă a sloganului: „Lucrăm pentru a aduce bucurie clienților noștri!”;
- atitudine onestă și responsabilă față de sarcinile asumate;
- cunosterea limbilor romana si rusa.

În cazul în care v-a trezit interes oferta noastră expediați CV-ul la adresa electronică: job@cadourionline.md        specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplicați.