În curînd în orășelul Durlești va apărea un nou club de fitness clasa business „PREMIER FITNESS”.

Dacă sunteți pasionat de fitness, orientat către rezultate, știți să vă direcționați propria energie spre a obține eficiență,
iar starea emoțională a Dvs. depinde în mod direct de recunoașterea de către client a nivelului de profesionalism pe care îl aveți vă invităm să ne expediați CV-ul!

Manager vînzări

Cerințe:
- atitudine pro-activă, sociabilitate;
- responsabilitate;
- rezistență la stres;
- exprimare corectă și clară;
- studii superioare;
- cunoașterea limbii ruse și a limbii de stat (cunoașterea limbii engleze este binevenită);
- experiența în domeniul vînzărilor active constituie un avantaj;
- abilitate și disponibilitate de a lucra în echipă;
- cunoștințe avansate de operare PC.

Responsabilități:
- vînzarea cardurilor de membru al clubului;
- identificarea potențialilor membri ai clubului;
- organizarea de întîlniri și prezentări de servicii oferite în cadrul clubului;
- întocmirea documentelor de lucru și a dărilor de seamă;
- participare la evenimentele organizate în cadrul clubului;
- menținerea și dezvoltarea bazei de date cu clienți.

Condiții:
- program de lucru full time;
- instruire în domeniul vînzărilor;
- un job stabil și sigur;
- perioada de probă de 3 luni;
- angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipă nonconformistă și dinamică;
- posibilitatea de a frecventa gratuit antrenamentele din cadrul clubului și a beneficia de bonusuri prevăzute pentru angajați.

Remunerare:
- salariu + % din vînzările realizate + bonus.

Selecția candidaților se va efectua în două etape:
1. evaluarea CV-urilor depuse;
2. interviul.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hrpremierfitness@gmail.com

Interviul va avea loc doar după evaluarea CV-ului! Informații la telefon nu se oferă.