Angajăm:

Economist

Cerințe față de candidați:
Studii superioare în Economie (de preferinţă în Contabilitate, Finanţe);
- Cunoștințe IT (MSOffice);
- 1+ ani de experiență;
- Cunoștințe de gestionare a bazei de date (1C);
- Orientare spre atingerea obiectivelor şi obţinerea rezultatelor;
- Persoană atentă la detalii, activă și responsabilă;
- Abilităţi bune de comunicare interpersonală şi multi-tasking;
- Abilităţi de organizare şi planificare.

Responsabilități:
- Evidența seviciilor de locațiune și serviciilor comunale;
- Evidența și corecția mijloacelor bănești;
- Evidența decontărilor cu furnizorii de marfă;
- Intocmirea analizelor și rapoartelor interne (stocuri, rentabilitate, dinamica cheltuieli, etc.).

Oferim:
·  Pachet salarial motivant;
·  Lucru într-o echipă tînără și ambițioasă;
·  Perspective în dezvoltarea carierei.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul cu poză pe: rabota@darwin.md   indicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente