Lafarge Ciment (Moldova) S.A.din or. Rezina, Moldova,  in cadrul dezvoltarii sale cauta candidati pentru ocuparea pozitiei de:

Inginer devizier

Educatie si experienta:
• studii tehnice: preferabil Colegiul de Constructii / Universitatea Tehnica a Moldovei. Facultatea Urbanism si Arhitectura, Specialitate Constructii Civile, Agricole si Industriale; Cai Ferate Drumuri si Poduri;

Responsabilitati:
• intocmirea devizelor;
• verificarea volumelor;
• intocmirea proceselor verbale pe lucrari executate, etc;
• schite ale diferitelor elemente de constructii, dirijarea
• procesele verbale de incepere si dare in exploatare a obiectului;

Software:
• AutoCad,WinDoc si WinSmeta;

Beneficii:
• Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si dezvoltare profesionala
• Pachet social si salarial atractiv

Dacă te identifici cu profilul dat si ești interesat sa te alaturi echipei noastre, expediază CV-ul detaliat, la adresa: recrutare-mda@lafargeholcim.com , web: www.lafarge.md

Vor fi contactate doar pesoanele ce intrunesc conditiile de selectie.