Vinaria din Vale angajează:

Manager Vânzări Piața Externă

1. Informație despre companie:

Cu o vârstă de peste 20 de ani, vinăria este o afacere de familie la dezvoltarea căreia contribuie o echipă pasionată de oenologi, tehnologi, persoane din laborator, departament vânzări, marketing și localnicii satelor din sudul Moldovei.

Anual, vinul Vinăria din Vale este exportat în țări precum: România, Germania, USA, China, Japonia și Belorusia. Vinăria produce mai multe soiuri de vin apreciate la nivel internațional: Merlot, Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Rosé, Pinot Noir, Pinot Grigio, Saperavi, Riesling, Muscat Otonnel, Rkatsiteli, precum și vinuri din cele mai proeminente soiuri autohtone: Feteasca Albă și Feteasca Neagră.

2. Jobul
Vinăria din Vale angajează Manager Vânzări Piața Externă

Dacă cunoști limba engleză, ești sociabil și, în plus, mai ai și experiență în vânzări, atunci abia așteptăm să te cunoaștem și să legăm o frumoasă relație de colaborare. Ce vrem și ce oferim? Vezi mai jos.

Cerinţe:
· Studii superioare în domeniul economic, financiar, drept, marketing;
· Experienţă profesională în domeniul vânzărilor minim 1 an (prezintă avantaj);
· Capacități de negociere şi convingere;
· Abilităţi analitice şi de comunicare în afaceri;
· Permis de conducere categoria B (prezintă avantaj);
· Cunoaşterea fluentă a limbii române, engleze și ruse;
· Cunoașterea PC-ului (Word, Excel, Powerpoint).

Responsabilităţi:
· Promovarea produselor companiei. Încheierea contractelor;
· Stabilirea si dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
· Comunicarea permanentă cu clienţii;
· Disponibilitate pentru deplasări periodice.

Noi oferim:
· Posibilitate de integrare într-o echipă tânără și profesionistă;
· Training pe gama de produse;
· Posibilităţi de dezvoltare personală şi profesională;
· Oportunităţi de a călători prin intermediul deplasărilor de serviciu;
· Program de lucru luni-vineri între 9:00-18:00;
· Salariu fix + comision în funcţie de rezultate.

Dacă te regăsești în această descriere, trimite CV-ul tău la adresa de email: sales@vinaria.md  și lungudoina486@gmail.com. Menționează în subiectul mesajului – Manager Vânzări Piața Externă.