Compania internațională INOXPA SOLUTIONS specializată în producere și automatizare tehnologică angajează:

Manager calitate / validare

Candidatul ideal:

  • Studii tehnice superioare sau studenți în anul terminal de studiu licență sau master.
  • Experiență de muncă în domeniu similar va constitui un avantaj (producere, IT).
  • Cunoașterea fluentă a limbii engleze.
  • Cunoștinte avansate de utilizare AutoCAD, MS Office.
  • Persoana analitică, cu o  atitudine proactivă, orientată spre target și respectarea termenelor  în îndeplinirea sarcinilor zilnice.
  • Abilități de coordonare, planificare și organizare.

Responsabilități:

  • Interacțiunea productivă cu procesele din producere în vederea asigurarii calitații și obținerea certificatelor necesare;
  • Controlul calitații și gestionarea rapoartelor de neconformitate;
  • Formarea și executarea rapoartelor de validare;
  • Formarea dosarului cu documentația tehnică a utilajului produs;
  • Abilități de coordonare, planificare și organizare;

Beneficiile pe care le oferim

  • Salariu fix + alte avantaje financiare.
  • Orar de muncă flexibil.
  • Prânz și snack-uri gratuite oferite de către companie.
  • Activități de teambuilding, conferințe și programe de dezvoltare a carierei, bazate pe coaching și traininguri.
  • Stabilitate și posibilitate de dezvoltare într-o companie multinațională.

Te așteptăm în echipa noastră! Pentru detalii  apelați la numărul de telefon: 068 055 639; 060 147 470 sau expediați CV-ul Dvs la adresa: prohr.md@gmail.com