HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru a ocupa poziția de:

Manager Vânzări

Despre companie: este un furnizor calificat de produse si echipamente frigorifice, de ventilare și conditionare a aerului, cît și de servicii profesioniste de proiectare, montare,
amenajare și întreţinere.

Avantaje:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Angajare oficială;
  • Perspectivă de creștere în carieră;
  • Oficiu modernizat la standarte Europene;
  • Se oferă telefon de serviciu,calculator, automobil ;
  • Masa de prânz din contul companiei;
  • Colectiv tânăr și prietenos.
  • Orar de lucru : 9:00-18:00 (luni-vineri)

Responsabilități:

  • Promovarea vânzărilor, atingerea obiectivelor anuale de proiecție ale companiei pentru vânzări,rentabilitate, stoc / inventar și cota de piață în gama de produse aflate sub responsabilitate;
  • Promovarea produsului companiei pentru a realiza întregul ciclu de vânzări pentru a obține comenzile / achizițiile, contractele, livrarea și colectarea banilor în conformitate cu Condițiile Standard de Vânzare și Politica de Credit în vigoare.
  • Realizeaza analiza stocurilor conform pietii.

Obiective:

  • Promovarea în mod activ a întreagii game de produse;
  • Colaborarea cu echipa de service;
  • analiza pietei concurente, acționarea proactivă în a răspunde cerințelor clienților companiei .

Cerințe față de candidat:

  • Experiență de 1-2 ani în vînzări
  • Cunoașterea limbii române si ruse, (limba engleza constituie un avantaj) ;
  • Utilizator încrezut al calculatorului;
  • Permis de conducere;
  • Orientare către client;
  • Persoană comunicativă ;
  • Atitudine motivantă, responsabilă;
  • Capacitatea de a călători în mod regulat la nivel național.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: tv40@search4staff.com  sau sunați la numărul: 060422844.