Angajăm:

Electrician (România)

Pentru locația noastră din Rădăuți, România!

Cerințele noastre:
• Studii medii sau superioare in domeniul electric/ energetic
• Experiența la alte locuri de muncă poate constitui un avantaj
• Cunoștințe bune de limba engleză
• Cunoștințe bune de utilizare PC
• Capacitate de lucru în echipă
• Abilități de comunicare

Responsabilități:
• Responsabilități specifice postului
• Efectuarea de lucrari de cablare, mentenanta si punere in functiune a instalatiilor si echipamentelor electrice
• Asigurarea ordinii şi curăţeniei în instalaţiile electrice din camerele de comanda si in atelierul electric
• Subordonare șefului de echipă

Oferim:
• Salariu atractiv
• Cazare
• Un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională
• Inducție și instruire specifică
• Asigurare de sănătate privată
• Alte beneficii : abonamente săli fitness, fotbal, tenis de câmp, alte activități sportive
• Asigurăm transportul gratuit domiciliu – locul de muncă dus – întors.

Puteţi aplica online accesând: www.egger.com/jobs
sau prin e-mail la adresa: recrutare.ro@egger.com
Persoana de contact este: Dna Iuliana Kozminciuc
Telefon: +40 372 4 38141