Ana Popova cauta in echipa sa:

Consultant Vinzari in sfera Fashion

Cerinte fata de candidat:
• Experienta in domeniul vinzarilor retail (sfera fashion/beauty)
• Experienta in domeniul vinzarilor online (online shop) este un atu
• Studii superioare
• Cunoasterea limbilor: Romana, Engleza, Rusa (nivel mediu-avansat)
• Cunoasterea MS Office
• Experienta in comunicare cu client pe retelele de socializare (Facebook, Instagram)
• Gustul estetic si simtul stilului
• Amabilitate, entuziasm, orientare spre rezultat

Beneficii:
• Echipa dinamica, prietenoasa, ambianta placuta
• Posibilitatea de a contribui la succesul brandului Ana Popova, bine cunoscut la nivel local, dar si international
• Salariu motivant+pachet social
• Showroom-ul se afla in centrul or. Chisinau
• Crestere profesionala
• Program de lucru: full-time

Responsabilitati:
• Consultarea clientilor marcii Ana Popova (showroom, telefonic, online shop, retele de socializare: Facebook, Instagram)
• Indeplinirea planului de vinzari
• Asistarea managerului comercial si de produs
• Cooperarea cu echipa de producere
• Managementul stocurilor, merchandising-ul produselor din showroom
• Etichetarea, ambalarea, pregatirea pentru expediere a comenzilor catre client
• Relationarea cu furnizorii de produse si servicii
• Fidelizarea clientilor si participarea la elaborarea conceptelor activitatlor de marketing ale marcii
• Gradul ridicat de satisfactie pentru aportul adus, spiritul creativ si entiziasmul sunt obligatorii!

Daca vrei a faci parte din echipa Ana Popova, trimite CV-ul pe emailul: hr@anapopova.com

* Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.