Compania de audit „Tanira-Audit” SRL angajează:

Contabil

Responsabilități principale:
- executarea întregului ciclu contabil la întreprindere;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscale și statistice;
- evidența tranzacțiilor bancare și de casă;
- contabilitatea resurselor umane;
- calculul salariilor;
- completarea foilor de parcurs, decontarea combustibilului;
- calculul diurnelor.

Cerințe față de candidat:
- studii în domeniul evidenței contabile;
- experiența anterioară de cel puțin 2 ani;
- fluență în limba rusă, cunoașterea limbii române este binevenită;
- cunoașterea programului 1C 8, cunoștințe avansate în utilizarea EXCEL;
- gîndire analitică;
- atenție, responsabilitate, punctualitate;
- sociabilitate, onestitate, atitudine pro-activă;
- buna cunoaștere a legislației în domeniu.

Condiții de muncă:
- locația postului: sectorul Rîșcani;
- program de lucru: 9.00-18.00, de luni pînă vineri;
- salariul mărimea căruia se va stabili în funcție de experiență și de volumul de muncă prestat;
- ceai/cafea la birou oferite de angajator;
- posibilitatea de a urma cursuri de perfecționare profesională plătite de companie.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: zaharcenco@mail.ru