Angajăm:

Agent vânzări în turism

Echipa cu o experiență pe piață de peste 20 ani în Republica Moldova. Suntem dedicați și pasionați de ceea ce facem și ne dorim să atingem mari orizonturi în domeniul Turistic.

Dacă te vezi o persoană potrivită și dornică în a te perfecționa continuu, îți dorești să lucrezi într-o echipă puternic motivată, atunci alătură-te echipei noastre.

Candidatul ideal:
• Căutăm agent de turism! Ne dorim în echipa noastră o persoană pasionată de turism, motivată să învețe, dornică de noi provocări, consecvența și pregătită să își testeze și depășească limitele.
• Dacă ai studii în domeniul turismului, cunoștințe de limba engleză, rusă, energie pozitivă și abilități de persuasiune și vănzare, așteptam cv-ul tău!

Descrierea jobului:
• Identificarea nevoilor clienților și propunerea de oferte, adaptate acestor nevoi;
• Gestionarea cererilor de rezervare venite din partea clienților prin e-mail, chat, telefonic sau prin intermediul site-ului;
• Completarea și emiterea documentele necesare efectuării călătoriei
• Supervizarea finalizării tranzacțiilor, solicitarea feedback-ului și fidelizarea clienților
• Solutionarea, in baza procedurilor interne de lucru, reclamatiilor clientilor
• Consilierea clienților în vederea organizării călătoriei
• Corespondarea cu clienții

Beneficii:
• Apreciem efortul si atitudinea pozitiva, incurajam dezvoltarea in plan personal si profesional.
• Pachet salarial motivant;
• Asigurare medicala;
• Mediu de lucru placut, colectiv tanar;
• Info trip-uri;
• Bonusuri in functie de rezultate.

Pentru că suntem într-o continuă dezvoltare, suntem mereu în căutare de oameni deschisi care să ni se alăture, poți să ne trimiți CV-ul tău pe adresa hr@solei.md, cu mențiunea ”Agent vânzări în turism”.