Angajăm:

Agent vânzări în turism

Compania “Solei Turism” are experiență pe piață Moldovei de peste 20 ani. Suntem dedicați și pasionați de ceea ce facem și dorim să atingem rezultate considerabile în domeniu turismului.

Ne dorim în echipa noastră o persoană pasionată de turism, motivată să învețe, dornică de noi provocări. Apreciem efortul și atitudinea pozitivă, încurajăm dezvoltarea în plan personal și profesional. Dacă ai studii în domeniul turismului, cunoștințe de limba rusă, română și engleză, abilități de vănzare, așteptam cv-ul tău!

Descrierea jobului:
·         identificarea nevoilor clienților și propunerea ofertelor;
·         gestionarea cererilor de rezervare venite din partea clienților prin e-mail, chat, telefonic sau prin intermediul site-ului;
·         completarea și emiterea documentelor necesare pentru călătorie;
·         supervizarea tranzacțiilor, solicitarea feedback-ului și fidelizarea clienților;
·         soluționarea reclamațiilor clienților;
·         consilierea clienților în vederea organizării călătoriei;
·         corespondarea cu clienții.

Beneficii:
·         pachet salarial motivant;
·         asigurare medicală;
·         mediu de lucru plăcut, colectiv tânăr;
·         info despre trip-uri;
·         bonusuri în funcție de rezultate.

Pentru că suntem într-o continuă dezvoltare, suntem mereu în căutare de oameni deschisi care să ni se alăture, poți să ne trimiți CV-ul tău pe adresa hr@solei.md , cu mențiunea ”Agent vânzări în turism”.