Angajăm:

Agent vânzări bilete de avion

Avem o experiență pe piață de peste 17 ani în Republica Moldova. Suntem dedicați și pasionați de ceea ce facem și ne dorim să atingem mari orizonturi în vînzări de bilete avia.

Dacă te vezi o persoană potrivită și dornică în a te perfecționa continuu, îți dorești să lucrezi într-o echipă puternic motivată, atunci alătură-te echipei noastre.

Responsabilități:
• Consultarea clienților, aborbarea lor individual;
• Suportul clienților în procesul colaborării cu compania, etc;
• Respectarea instrucţiunilor interne.

Cerințe:
• Bună cunoaştere a limbilor: româna și rusă, engleza;
• Vorbire corectă și clară;
• Bune abilități de organizare și coordonare;
• Cunoaștințe bune de operare PC;
• Responsabilitate și punctualitate.

Beneficii:
• Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
• Programe de pregătire și perfecționare. Training de iniţiere ;
• Un loc de muncă sigur și plăcut;
• Pachet salarial motivant;
• Perfecţionare personală şi profesională continuă;
• Bonusuri pentru productivitate și rezultate;
• Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă;
• Sprijin și ajutor din partea echipei;
• Noi cunoștințe și posibile prietenii.

Pentru că suntem într-o continuă dezvoltare, suntem mereu în căutare de oameni deschisi care să ni se alăture, poți să ne trimiți CV-ul tău pe adresa hr@solei.md, cu mențiunea ”Agent vânzări bilete de avion”.