Angajăm:

Agent vânzări bilete de avion

Compania “Avia.md” are experiență pe piață Moldovei de peste 17 ani. Suntem dedicați și pasionați de ceea ce facem și dorim să atingem rezultate considerabile în vînzări de bilete avia.

Dacă te vezi o persoană potrivită și dornică de a se perfecționa continuu, îți dorești să lucrezi într-o echipă motivată, atunci alătură-te echipei noastre.

Responsabilități:
• сonsultarea clienților, abordarea individuală;
• suportul clienților în procesul interacțiunei cu compania;
• respectarea instrucţiunilor interne.

Cerințe:
• cunoaşterea bună a limbilor: română, rusă, engleză;
• vorbire corectă și clară;
• abilități de organizare și coordonare;
• cunoaștințe bune de operare PC;
• responsabilitate și punctualitate.

Beneficii:
• oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
• programe de pregătire și perfecționare;
• pachet salarial motivant;
• perfecţionare personală şi profesională continuă;
• bonusuri pentru productivitate și rezultate;
• sprijin și ajutor din partea echipei.

Pentru că suntem într-o continuă dezvoltare, suntem mereu în căutare de oameni deschisi care să ni se alăture, poți să ne trimiți CV-ul tău pe adresa hr@solei.md , cu mențiunea ”Agent vânzări bilete de avion”.