Компания HR-Consulting ( www.search4staff.com) по поручению своего клиента находится в поиске кандидатов на вакансию:

Inginer industrializare în compania internațională

Responsabilități:
- Asigurarea formării operatorilor la lansarea de produse noi;
- Comunicarea cu serviciul de industrializare din Franța;
- Realizarea dosarelor de fabricare în funcție de caietul de sarcini;
- Asigurarea evoluției produselor fabricate;
- Stabilirea procesului de producere;
- Optimizarea proceselor și supravegherii producerii;
- Prevederea și planificarea mijloacelor necesare pentru lansarea unor noi produse;
- Determinarea instrumentelor și metodelor de ameliorare continua în funcție de obiectivele trasate;
- Participarea la ameliorarea continua a calității;
- Asigurarea misiunilor punctuale în cadrul intreprinderii în caz de necesitate.

Cerințe:
- Studii tehnice superioare;
- 2-5 ani de experiență în domeniul producerii;
- Limba franceză și/sau engleză;
- Experiență tehnică, în domeniul cablajelor de preferintă;
- Experiență de utilizare a softurilor de gestiune, Microsoft Office, Excel;
- Capacitate de analiză tehnică;
- Experiență de redactare tehnică.

Condiții de lucru:
- Pachet salarial atractiv + tichete de masă;
- Șansa dezvoltării carierei într-un grup industrial francez internațional;
- Orar de muncă: de la 8-00 pînă la 17-00, Luni-Vineri;
- Amplasarea producerii în orașul Ungheni.

Candidații interesați rugăm să transmită CV-ul la E-mail: vb40@search4staff.com , indicând codul poziției: IIVB.
Candidații selectați vor fi invitați la interviu.
Cu întrebări suplimentare vă puteți adresa la numărul: +373 60 52 22 74.

Mai multe posturi vacante găsiți pe situl: www.search4staff.com