Angajăm:

Office Manager

Cerințe față de candidat:
- comunicabil;
- abilitatea de a lucra în echipă;
- cunoașterea limbilor: româna și rusa;
- bune cunoștințe de operare PC (word, 1C, Excel, Internet) și cu tehnica de oficiu;
- grad înalt de responsabilitate, organizare, disciplină, atenție, operativitate și de execuție.

Responsabilitățile de funcție:
- coordonarea relațiilor cu clienții (e-mail, corespondență), recepționarea apelurilor telefonice,
- consultarea clienților;
- postarea informației despre companie și ofertele acesteea pe diferite site-uri;
- executarea altor insărcinări din partea conducerii.

Condițiile de muncă:
- pachet social complet;
- salariu decent ( fix 5000 lei + % din îndeplinirea planului);
- perioada de probă 1-2 luni ( care sunt achitate);
- grafic de lucru: 08:00-17:00 (luni-vineri);
- posibilitate de avansare în carieră și de creștere salarială;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: moldcab@mail.ru
În tema scrisorii indicați postul pentru care se candidează.
CV-urile fără fotografie nu se examinează.