Rețeaua de covrigării ”LA MĂMUCA” este o companie dinamică, care, deja de 3 ani, în baza tradițiilor străvechi crează și realizează rețete noi, pentru a Vă alinta cu produse de patiserie calitative, pentru orice gust.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Manager achiziții și logistică

Responsabilități:
1. Organizarea și coordonarea procesului de achiziții;
2. Negocierea și încheierea contractelor, acordurilor cu furnizorii;
3. Negocierea și menținerea corespondenței cu partenerii și furnizorii
4.Achiziționarea produselor și asigurarea livrării acestora la depozit (orgnizarea fluxului logistic)
5. Organizarea și dirijarea procesului de repartizare și transportare a materialelor și mărfurilor;
6. Analiza pieții.

Cerinte:
1. Studii superioare;
2. Experiență în domeniul achiziții/logistică/relații cu clienții (un avantaj)
3. Abilități excelente de organizare, comunicare și negociere;
4. Cunoașterea limbii române, ruse;
5. Posedarea aplicațiilor MS Office(Word, Excel) și 1C la nivel avansat;
6. Atenție la detalii, gîndire logico-matematică;
7. Persoană orientată spre rezolvarea problemelor și luarea deciziei în timp scurt;
6. Experiență de lucru cu un volum mare de informații, lucrul cu documentele.

Compania oferă:
1. Angajare oficială în câmpul muncii;
2. Salariu motivant;
3. Pachet social complet;
4. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.