Angajăm:

Contabil-operator

DESCRIEREA POSTULUI SI RESPONSABILITATI DE BAZA
- efectuarea operatiunilor de casa (incasarea si depunerea numerarului la conturile institutiei, intocmirea registrului de casa, acceptarea cardurilor, etc.);
- evidenta contabila a stocurilor, a relatiilor cu tertii, emitarea facturilor, altor documente primare;
- participarea la efectuarea inventarierii bunurilor materiale, mijloacelor banesti, decontarilor si altor operatiuni bancare;
- asigurarea securitatii si completarii documentelor contabile primare in conformitate cu standarte nationale;

CERINTE FATA DE CANDIDAT
- studii superioare in domeniul finante /contabilitate;
- experienta de lucru in functia de contabil - nu mai putin de 1 an;
- experienta ducerei evidentei contabile;
- cunoasterea programului 1-C; PC: Word, Excel - nivel avansat;
- cunoasterea limbilor romana si rusa;
- grad inalt de responsabilitate si confidentialitate;
- gindire analitica, atentie la detalii, onestitate;

INSTITUTIA OFERA
- conditii de munca bune;
- stabilitate;
- salariu achitat la timp (de la 7000 MDL);
- intreg pachet social conform legislatiei RM;

Persoanele interesate sunt invitate sa-și expedieze CV-ul pe e-mail:  best@auto-partner.md
Indicați poziția pentru care aplicați. Tel: 069 46 42 41