BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A.
anunţă concurs pentru postul vacant de:

Consilier Resurse Umane Departamentul Resurse Umane

Misiune post: Recrutarea personalului si gestiunea carierelor. Evaluarea competentelor si performantei angajaților băncii.

Beneficiile pe care le oferim:
• Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
• Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
• Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
• Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
• Salariu fix + alte avantaje financiare;
• Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:00-17:00).

Responsabilități:
• Asigură şi monitorizează procesul de recrutare si integrare a personalului nou angajat;
• Asistă şi consultă salariaţii în materie de dezvoltare personală şi evoluţie a carierei;
• Organizează si conduce Interviurile de Carieră;
• Monitorizează procesul de evaluare anuală;
• Acordă consultanţă participanţilor la procesul de evaluare;
• Monitorizează fluctuaţia personalului băncii prin întocmirea rapoartelor cu privire la angajare şi demisii.

Cerinţe:
• Studii superioare;
• Cunoașterea proceselor de managementul performanței și evaluarea angajaților;
• Minim 3 ani în domeniul gestionării resurselor umane, recrutare;
• Cunoaşterea limbilor: română, rusă (engleza/franceza – va constitui un avantaj).
• Cunoştinţe MS Office.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 337