Hydrosystems SRL angajează:

Marketing manager

Responsabilități principale:
- Planificare strategică şi bugetarea pe domeniul marketing;
- Implementarea strategiei şi realizarea planului de activităţi de marketing;
- Promovarea companiei şi brandurilor din portofoliu;
- Organizarea şi desfăşurarea activităţilor promo pentru game de produse şi branduri;
- Suport departament vînzări (oferte şi promovare vînzări);
- Actualizarea resurselor web şi SM;
- Actualizarea info (foto, info) în cataloagele cu preţuri ale companiei.

Cerinţe:
- Studii superioare în marketing;
- Disciplină ţi perseverență;
- Experiență de cel puțin 5 ani în marketing;
- Abilităţi aplicaţii MS Office;
- Cunoașterea limbilor română, rusă.

Se salută:
- Cunoașterea limbii engleze;
- Abilităţi lucru aplicaţii Adobe (Ph, Il, Id).

Oferim:
- Angajare oficială;
- Salariu competitiv;
- Graficul de lucru: Lu-Vi, 8:30 – 17:30;
- Lucru în birou propriu, confortabil, PC performant;
- Atmosferă de lucru plăcută și prietenoasă;
- Participare la traininguri şi instruiri în domeniu.