ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil BEMOL în Republica Moldova, anunţă concurs pentru funcţia de:

Manager achiziţii / import

Responsabilităţi:
• menţine legătura cu furnizorii interni/externi;
• gestionează relaţia cu furnizorii;
• efectuează studii de piaţă, identifică furnizori noi;
• ţine evidenţa contractelor cu furnizorii;
• actualizează periodic baza de date cu informaţii legate de furnizori, produse, servicii, preţuri.

Cerinţe candidat:
• studii superioare;
• experienţă într-un post similar minim 2 ani;
• abilităţi de negociere, comunicare şi organizare;
• abilităţi de analiză şi planificare;
• deprinderi bune de utilizare calculator (Microsoft Office);
• posedarea limbilor romînă, rusă şi engleză (costituie un avantaj);

Oferta (beneficii): pachet salarial atractiv, mediu dinamic şi cultură organizaţională axată pe dezvoltare.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul indicînd postul solicitat, la adresa: e-mail: hr@bemol.md