Compania ”Microcell” – cel mai mare distribuitor al mărcii de utilaje „Komatsu” în Republica Moldova angajează:

Contabil / Casier

Cerințe față de candidat:
- studii superioare de profil;
- cunoașterea programului 1C 8 și experiența anterioară în domeniu sunt binevenite;
- atenție, punctualitate, asiduitate;
- conștiinciozitate și responsabilitate;
- capacitate de autoorganizare și disciplină.

Responsabilități:
- procesarea, emiterea și controlul facturilor;
- recepționarea și verificarea documentelor contabile;
- contabilitatea operațiunilor bănești (de casă);
- contabilitatea circulației mărfurilor cu amănuntul;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.

Condiții:
- salariu motivant (de la 6 000 lei);
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit;
- acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
- oportunități de carieră;
- program de lucru: 9.00-18.00 (cu pauza de masă de o oră), de luni pînă vineri.

Expediați CV-ul la adresa electronică: anna.hrmanager@gmail.com  specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați.